Kurumsal

Kurumsal

"1989" yılında Malatya'ya eski sanayi sitesinde mobilya,ahşap kapı ve pencere üzerine faliyet gösteren küçük bir atölye şeklinde işe başlayıp,daha sonra gelişen ve değişen hızlı Türkiye şartlarında büyüyen işlerimiz karşısında işletmemizde hem makine parkur,hemde alan olarak büyütme ihtiyacı hasıl olmuştur .

Bu sebepten dolayı  daha büyük atölyelerde faliyetlerimizi sürdürüp işlerimizin gelişip büyümesi ve ülkemizdeki inşaat sektörünün hızlanması ve büyümesi karşısında bizlerinde hem makina parkurunda hemde arge çalışmalarımız hız kazanıp mobilya,pvc ve iç kapıda kendisini gelişen ve değişen Türkiye şartlarında büyütüp Malatya'da organize bölgesinde  "Doğsan Sny. Tic. Ltd. Şti."adıyla faliyetlerimize hız verip uzman kadrosuyla hem Malatya'da hemde diğer illerimize ve aynı zamanda yurtdışı ihracatlarımızla bu sektörün adresi olmaya çalıştık.

Daha  sonra hızlı gelişen inşaat sektörü karşısında bu sektörün yeni adresi olmak için yeni adımızla bu sektöre devam etme kararı aldık. Şuan da şirketimiz Elisa Yapı olarak faliyetlerini sürdürmektedir. Mobilya ,pvc ve iç kapı faliyetlerimizi Malatya 2.organize sanayi bölgesinde 4500 m2 kapalı alanda üretimimizi ve 1000 m2 showroomumuz ile  öncü profösyonel ve uzman kadrosuyla müşteri destek hizmeti ile yapmış olduğu işler ve ürünler karşısında bölgenin modern ve lüks evlerin ihtiyacını karşılayıp sürekli aranan bir firma olmuştur.

Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimle bu sektöre yön veren bir kuruluş haline gelmiştir. Elisa Yapı olarak odağımız koşulsuz müşteri memnuniyeti, insanlığa yeni,farklı bir yaşam tarzı sunmayı ve yenilikçi çalışmalarımızla siz değerli müşterilerimizinde  nacizade fikirleriniz  ve hayallerinizle birlikte bir çok şey başarmayı temenni ediyoruz ...

VİZYONUMUZ

Elisa Yapı ürettiği ve üreteceği ürünlerde öncü olmak ,
 
Ürettiği bütün ürünlerde kalite ve estetiği ön planda tutmak,
 
Uzman kadromuzla alışılmışın dışına çıkıp yeni tasarımlarımızı insanlara yansıtmak,
 
Hayalini kuracağımız bütün tasarımlarımızı yerinde uygulamalı bir şekilde müşterilerimizin hizmetine sunmak,
 
Dünya genelinde hizmet veren mobilya,pvc ve iç kapı firmaları arasında en çok tercih edilen ve yenilikçi firmalardan biri olmak,
 
Ülkemize kazandırmakta olduğu kaliteyi ülkemiz dışında da ispatlayarak emin adımlarla ilerlemek,
 
Siz değerli müşterilerimzle bu sektörün en iyisi olmak...
 
MİSYONUMUZ
 
Müşterinin değişen ihtiyaçlarını gözeterek,insan yaşamını kolaylaştıran ürünler üretmeyi,müşterilerimize kaliteli,dayanıklı ve estetik uyandıran ürünler sunmayı,yılların vermiş olduğu deneyimi ve tecrübeyle ürün yelpazemizi çeşitliliğimizi artırarak yolumuza müşterimizin algıladığı hizmetin değeri ile fiyatı arasında ekonomik bağ kurarak müşterinin işletmemiz için ne kadar önemli olduğunu hedefler.